Чер 25

ДО УВАГИ всіх здобувачів вищої освіти і працівників Університету!

ДО УВАГИ
всіх здобувачів вищої освіти і працівників Університету!

        На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 р. № 611 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 р. № 4 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», з метою підвищення ефективності освітнього процесу вчена рада Університету  24 червня 2021 р. прийняла рішення про те, що:

1. Освітній процес в Університеті у 2021/2022 н. р. (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти) проводиться у звичайному порядку (у форматі офлайн) відповідно до затверджених в установленому порядку Графіків навчального процесу на І і ІІ семестри 2021/2022 н. р., розкладів занять на кожний семестр, інших нормативних документів Університету.

2. З урахуванням можливих обмежувальних протиепідемічних заходів, інших поважних обставин ректорат може приймати рішення про проведення окремих видів навчальних занять з тих чи тих навчальних дисциплін у форматі онлайн.

3. З 27 серпня 2021 р. здобувачі вищої освіти складають академічну заборгованість у звичайному порядку (у форматі офлайн).

Рішення вченої ради Університету від 24 червня 2021 р. введено в дію наказом ректора від 24 червня 2021 р. № 335-о.

Ректорат

Чер 24

Тимчасовий порядок присудження ступеня доктора філософії до 31.12.2021 р.

Шановні учасники освітнього процесу

на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти!

Повідомляємо, що 9 червня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 608 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 2016 р. № 567 і від 6 березня 2019 р. № 167».

Зокрема, відповідно до зазначеної Постанови, присудження ступеня доктора філософії відбуватиметься згідно з Тимчасовим порядком присудження ступеня доктор філософії до 31 грудня 2021 року.

З оновленим Положенням про атестацію здобувачів ступеня доктора філософії у Київському національному лінгвістичному університеті Ви можете ознайомитись на сайті Аспірантури і докторантури КНЛУ за посиланням: https://aspirantura.knlu.edu.ua/?page_id=7

З повагою

Відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Чер 22

Презентація перекладів професорки Т.Є. Некряч в КНЛУ

22.06.2021 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася презентація перекладів відомої перекладачки, професорки Некряч Т. Є., організована кафедрою англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського і Центром мультимодальних та перекладацьких студій! У презентації і дискусії взяли участь науково-педагогічні працівники та аспіранти КНЛУ! Презентація була присвячена питанням художнього перекладу з його труднощами й успіхами! Особливу увагу було зосереджено на перекладах роману “Пристрасть” Джанет Вінтерсон, п’єси “Пігмаліон” Бернарда Шоу та п’єси Трамвай “Бажання!” Теннесі Вільямса, постановка якої користується популярністю серед відвідувачів Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка!

НекрячНекряч 2

Чер 18

Премія L’oreal-UNESCO “Для жінок у науці – 2021″

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам ознайомитись з листом Міністерства освіти і науки України від 18.06.2021 № 1_9-324  “Щодо Премії L’oreal-UNESCO “Для жінок у науці – 2021”.

Детальніше ТУТ.

З повагою

Відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Чер 14

Горизонт Європа

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам ознайомитись з листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-295 від 04.06.2021 про інформаційний день “Горизонт Європа”.

Детальніше ТУТ

З повагою

Відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Чер 03

Міжнародна наукова відеоконференція «ПОРІВНЯЛЬНА ПЕДАГОГІКА У МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ ВИМІРІ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій відеоконференції

«ПОРІВНЯЛЬНА ПЕДАГОГІКА У МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ ВИМІРІ»

3 червня 2021 р., об 15.00

Приєднатися до конференції можна за посиланням

Детальна інформація за посиланням: https://www.knlu.edu.ua/research/news-and-events/2009-mizhnarodna-naukova-videokonferentsiia-porivnyalna-pedahohika-u-mizhdystsyplinarnomu-vymiri 

Чер 03

Вітаємо Купрієнко Юлію Іванівну яка посіла І місце в ІІ турі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальністі 035 Філологія

Вітаємо
Купрієнко Юлію Іванівну,
студентку І курсу
другого (магістерського) рівня вищої освіти, групи МПа10-20
факультету перекладознавства,
яка посіла І місце
в ІІ турі
Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт
зі спеціальністі 035 Філологія

Науковий керівник -
доктор філологічних наук, професор,
завідувач кафедри англійської і німецької філології та перекладу
імені професора І. В. Корунця
Ніконова Віра Григорівна

 

 

Вітання