Корольова Алла Валер’янівна – проректор з наукової роботи і міжнародного співробітництва, доктор філологічних наук, професор – здійснює загальне керівництво науковою роботою і міжнародним співробітництвом Університету (каб. 230).

Грищук Юлія Володимирівна завідувач аспірантури, кандидат педагогічних наук – здійснює організаційне забезпечення навчання в аспірантурі та докторантурі Університету, зв’язок з профільними кафедрами, науковими керівниками, консультантами тощо; координатор діяльності проєктних груп на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти (каб. 112).

Кирисюк Анастасія Анатоліївнаметодист вищої категорії відділу науково-дослідної роботи – здійснює планування і контроль наукової роботи кафедр, планування і контроль виконання тематичних планів фундаментальних та прикладних науково-дослідних робіт, які фінансуються з державного бюджету у рамках наукових напрямів МОН України, здійснює перевірку дисертаційних досліджень на дотримання правил академічної доброчесності (каб. 231).

Фоменко Ганна Миколаївна – старший інспектор відділу науково-дослідної роботи – здійснює консультування та документальний супровід аспірантів та докторантів Університету, відповідальна за виготовлення академічних довідок про виконання освітньо-наукової програми здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні (каб. 231).

Бобровник Тетяна Дмитрівна – старший інспектор відділу науково-дослідної роботи – здійснює координацію науково-дослідної роботи студентів Університету, інформаційну підтримку та організаційно-технічний супровід всеукраїнських та міжнародних конкурсів студентських наукових робіт, наукових конференцій та семінарів різного рівня (каб. 231).

Решетник Ольга Анатоліївна – завідувач аспірантури (тимчасово не працює) – здійснює організаційне забезпечення навчання в аспірантурі та докторантурі Університету, зв’язок з профільними кафедрами, науковими керівниками, консультантами тощо.
Кучерина Олена Володимирівна – завідувач аспірантури (тимчасово не працює) – здійснює організаційне забезпечення навчання в аспірантурі та докторантурі Університету, зв’язок з профільними кафедрами, науковими керівниками, консультантами тощо.

Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73,  корпус №1, каб. 231 та 112
Тел.: 287-40-52
E-mail: dep.science@knlu.edu.ua
Facebook: https://www.facebook.com/scieneKNLU
Telegram-канал: https://t.me/knlu_dep_science