Онлайн-курси

Онлайн-ресурси з вивчення української мови

У рамках ініційованої Уповноваженим із захисту державної мови всеукраїнської кампанії зі створення можливостей для всіх охочих вивчати українську, Секретаріатом Уповноваженого зібрано інформацію про безкоштовні онлайн-ресурси з опанування української мови по всій Україні.

Springer Author Academy 

Безкоштовні онлайн курси від Springer Author Academy, з яких ви дізнаєтеся, як правильно написати статтю та опублікувати її у зарубіжних виданнях

У вільному доступі Springer Author Academy викладено 5 курсів:

FutureLearn

Безкоштовні онлайн курси FutureLearn – це нова ініціатива Open University у співпраці з 23 ведучими університетами Великої Британії, Британською Радою, Британським Музеєм та Британською Бібліотекою.

Coursera

Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія,суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

English Grammar and Essay Writing

Підвищити рівень англійської мови можна відвідавши безкоштовний онлайн-курс English Grammar and Essay Writing (Berkley University).