Онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету (НТСАДіМУ КНЛУ)

Відбулося чергове онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету (НТСАДіМУ КНЛУ) за участі її членів: Анна Кукарина, Татьяна Тронь, Анастасия Тритениченко, Yuliia Yevtushevska, Юлія Грищук, Yan Kapranov, Ірина Малинюк, Катерина Никитченко, Olga Reshetnyk, Olesya Cherkhava, Anastasiia Yavorska.

Під час засідання було розглянуто такі питання:
1. Про результати проведення онлайн-вебінару “Академічна доброчесність і порядність у науковому просторі студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського національного лінгвістичного університету”, що відбувся 16 квітня 2021 року (URL: https://www.knlu.edu.ua/…/1965-onlajn-vebinar…)
2. Про проведення щорічної міжнародної науково-практичної конференції “AD ORBEM PER LINGUAS. ДО СВІТУ ЧЕРЕЗ МОВИ”, що відбудеться 13–14 травня 2021 року в КНЛУ і участь представників НТСАДіМУ КНЛУ в її організації.
3. Про оприлюднення інформації діяльності Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського національного лінгвістичного університету та інших заходів, пов’язаних з науковою діяльність молодих учених, у соціальних мережах.
4. Про підготовку до організації і проведення онлайн-вебінару “Онлайн бібліотеки”: Google Scholar, Microsoft Academic Search, openlibrary.org, ScienceResearch.com, ScienсуCommons, UNESDOC, World Public Library Association представниками НТСАДіМУ КНЛУ.
 
З повагою
Голова НТСАДіМУ КНЛУ
Кукаріна Анна Дмитрівна
e-mail: anna.kukarina@knlu.edu.ua
моб. тел. +38 (097) 655 92 00