5 Квітня, 2023

Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 05 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 105 річниці від дня народження Василя Сухомлинського «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу» (далі – конференція).

Організаторами конференції є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Мета конференції: порушення актуальних питань, пов’язаних з психолого-педагогічним забезпеченням освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу; проблемами психічного захисту здоров’я учасників освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої, корекційної, професійнотехнічної та вищої освіти; проблемами удосконалення психологічного супроводу освіти дорослих та ін.

Для участі у конференції необхідно до 30.04.2023 надіслати в електронному варіанті на адресу koippo5@ukr.net заявку учасника та доповіді, за бажанням тези, оформлені відповідно до визначених вимог. Умови участі зазначені в інформаційному листі (додаток).