Вебінари Elsevier квітень-червень 2021

Шановні студенти, аспіранти, наукові керівники, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, редактори наукових видань!

Протягом квітня-червні 2021 року фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених та редакторів наукових видань (Лист МОН № 7/190-21 від 13.04.2021).

Запрошуємо долучатися!

Програма вебінарів, які організовує компанія Elsevier

(квітень-червень 2021 року)

 Тема: Критерії та процес відбору журналів у Scopus: семінари для редакторів та видавців наукових видань (англійською мовою)

Опис: Scopus – найбільша реферативна база даних, що містить інформацію про рецензовану літературу понад п’яти тисяч видавництв. Метою семінару, до участі в якому запрошуються насамперед видавці та редактори наукових видань, є всебічне висвітлення критеріїв та процесу відбору журналів для індексування в базі даних Scopus, який здійснюється незалежною Консультативною радою з відбору контенту. Редактори наукових видань матимуть змогу дізнатися, які недоліки найчастіше виявляються в ході відбору журналів, і як їх можна виправити, щоб збільшити шанси журналу на індексування в Scopus.

16 квітня 2021 р., початок – об 11:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3mBRJlX

22 квітня 2021 р., початок – о 14:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3wMhuob

 

 

Тема: 10 способів заощадити час та зусилля із Scopus (англійською мовою)

Опис: Як можна підвищити ефективність пошуку в Scopus? У базі даних Scopus є понад 70 мільйонів записів. Ефективний пошук є ключем до створення всебічних оглядів літератури. Під час вебінару ми представимо функції, що полегшують використання Scopus для вчених.

15 квітня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3e11jLk

10 червня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3dais5Z

 

Тема: Здійснюйте нові відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect (українською мовою)

Опис: Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатися, як використання баз даних Scopus та ScienceDirect може допомогти вам досягнути успіху у ваших дослідженнях. Під час цього вебінару ви дізнаєтесь про можливості та охоплення кожного інструменту. Ми також пояснимо, як ці дві платформи доповнюють одна одну, і покажемо вам, як найбільш ефективно можна використовувати їх разом.

22 квітня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3d8TlAe

 

Тема: SciVal для дослідників – гранти. Як використовувати бібліометричні дані з метою пошуку грантів? (англійською мовою)

Опис: Ви запитуєте себе, чи готові подати заявку на грант? Під час вебінару ви дізнаєтесь як порівняти свої досягнення з досягненнями людей, які вже виграли грант? Як знайти наукові центри для співпраці з метою отримання гранту у вашій країні та закордоном? За якими темами можна описати свої наукові досягнення?

22 квітня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dTj3rU

 

Тема: Профілі автора та установи у Scopus (українською мовою)

Опис: Вебінар буде присвячений питанням пошуку профілів авторів та установ у базі даних Scopus. Як  правильно шукати профілі автора чи установи? Яку інформацію вони містять? Як їх можна відкоригувати? Навіщо і як саме вчені мають дбати про власні профілі та постійно їх оновлювати?

6 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3wPyzNQ

 

Тема: Чому видимість має значення? (англійською мовою)

Опис: У наш час як автори-вчені, так і керівники наукових установ та університетів шукають оптимальний шлях для поліпшення «видимості» досліджень. Під час вебінару ми піднімемо цю непросту проблему. Ви детальніше дізнаєтесь про шлях нової публікації у Scopus; що впливає на профіль автора та установи; які існують варіанти внесення виправлень та змін; як контролювати свій профіль?

13 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/3wRtAMH

 

Тема: Пошук інформації у Scopus (українською мовою)

Опис: Як отримувати релевантну інформацію у базі даних Scopus? Простий та розширений пошук документів. Робота з отриманими результатами, їх аналіз, експорт, збереження та створення повідомлень. Як шукати журнали, які індексуються в Scopus, для читання та публікації власних статей, оцінювати та порівнювати їх за бібліометричними параметрами?

20 травня 2021 р., початок – о 10:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2OHD0t6

 

Тема: SciVal для дослідників – напрямок оцінювання, як шукати інформацію? (англійською мовою)

Опис: Оцінювання є справжнім викликом для університетів та дослідників. У цьому процесі варто використовувати всі доступні варіанти. Ми хотіли б поділитися інформацією, яку може нам надати база даних Scopus, і які дані ми можемо знайти в інструменті SciVal.

Під час цього вебінару ви дізнаєтеся детальніше які дані доступні в Scopus та як ви можете їх отримати; як використовувати SciVal у різних процесах оцінювання та обробки даних; про зведені дані та періодичні звіти; про роботу з класифікаціями та рейтингами.

20 травня 2021 р., початок – о 12:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dSI6LH

 

Тема: Відкриті наукові інструменти для виявлення, просування та обміну дослідженнями (англійською мовою)

Опис: На цьому вебінарі ми представимо інструменти, які дозволять дослідникам знаходити дані, ділитися науковими ідеями та покращувати результати своїх досліджень. Йтиметься про відкриті масиви даних, що підтримують співпрацю в наукових дослідженнях з різних дисциплін, використання відкритого доступу до результатів досліджень; варіанти відкритого доступу для спільного використання досліджень на початковому етапі та препринтів тощо.

25 травня 2021 р., початок – о 13:00 год. (за київським часом) Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3dajPSb