Вебінар щодо розвитку цілісної системи турботи про психічне здоров’я студентів та працівників у ЗВО

29 серпня 2022 року відбудеться вебінар щодо розвитку цілісної системи турботи про психічне здоров’я студентів та працівників у ЗВО.

Під час вебінару буде розглянуто:
?важливість і потребу в цілісній системі турботи про психічне здоров’я у закладах вищої освіти;
?найважливіші завдання, які стоять перед цією системою та її компоненти;
?особливі виклики та завдання, пов’язані з війною в Україні;
?досвід, плани розвитку та побудови такої системи в Український католицький університет;
?5 ключових рекомендацій для побудови системи турботи про психічне здоров’я в закладах вищої освіти.

⏳Початок о 17:00

?Спікером вебінару є Олег Романчук, директор Інституту психічного здоров’я УКУ та Українського інституту КПТ, дитячий та підлітковий психіатр, психотерапевт Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї».

Реєстрація доступна за посиланням ➡️https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfFKKj75pvbpt…/viewform

Вебінар організовує Центр здоров’я та розвитку «Коло сім’ї» та Інститут психічного здоров’я Українського католицького університету в межах проєкту «Психічне здоров’я для України» і Національної програми психічного здоров‘я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.