Вебінар “Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites”

Компанія Clarivate оголошує початок серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна» й запрошує на перший вебінар українською, безкоштовний, тривалістю одна година, який проходитиме у Webex!

13 січня 2022, 16:15-17:15 (київський час)

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites

Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація ➡️ https://bit.ly/3pHtRQZ

Слухачі, які були присутні більше 90% основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримають сертифікат учасника.Під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів.