Валентин Мондриївський: 28 березня у Києві в дистанційному форматі відновлюється освітній процес

Київ продовжує жити і працювати в умовах воєнного стану. У той же час педагогічні колективи столиці готові почати освітній процес у дистанційному режимі з 28 березня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«З понеділка заклади загальної середньої, професійно-технічної,  фахової передвищої та вищої освіти столиці відновлять навчання в онлайн форматі. Ми приймали це рішення, спираючись на думку фахівців, в першу чергу психологів, які підтримують відновлення навчального процесу. Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей. Викладачі отримали чіткий сигнал – навчання в даних умовах має бути без негативних оцінок або об’ємних домашніх завдань – воно повинно стати допомогою дитині, а не черговим стресом та хвилюваннями. Зараз не час фокусуватися тільки на вивченні нового матеріалу. Заняття мають бути орієнтованими і на повторювання – це буде ефективніше», – зауважив Валентин Мондриївський.

Також заступник голови КМДА нагадав, що місто має достатній досвід та потужну базу для організації дистанційного навчання.

«Київ має  досвід проведення такого навчання ще з часів карантинних обмежень. Напередодні педагогічні колективи вже розпочали навчальні, психологічні та розвивальні консультації з дітьми. Задля цього директори закладів освіти отримали чітку інструкцію, які платформи можна використовувати та яка мета залучення учнів» – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що як для юних киян, так і для вчителів, у місті створено потужну мережу онлай-сервісів для розвитку та підтримки.

Доступ до платформ закладів позашкільної освіти столиці – за посиланнями.

Для дітей:
?Київський Палац дітей на юнацтва – https://www.facebook.com/kievpalace
?Київська Мала академія наук учнівської молоді – https://www.facebook.com/kyiv.man
?Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання – https://www.facebook.com/uacenter.info
?Київський державний будинок художньої та технічної творчості – https://www.facebook.com/groups/179739162492324
?Психологічга підтримка – https://www.facebook.com/groups/124176988169440
?Центр творчості «Шевченківець» – https://www.facebook.com/shevchenkovets
?Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва – https://www.facebook.com/groups/540270536112006
?Дитячо-юнацький центр Дарницького району м. Києва – https://www.facebook.com/groups/2161396484099248

Для педагогів:
?Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва – https://www.facebook.com/profile.php?id=100078157219554
?Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка – https://ippo.kubg.edu.ua

Посилання на оригінал ➡️ https://kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_28_bereznya_u_kiyevi_v_distantsiynomu_formati_vidnovlyuyetsya_osvitniy_protses/