Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти

Шановні колеги!

Повідомляємо про можливість взяти участь у безоплатному навчанні за курсом «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти», яке відбудеться з 04 по 18 жовтня 2021 року.

Тематика модулів курсу
Як організувати ефективну взаємодію між учасниками освітнього процесу за допомогою цифрових інструментів Google, які особливості та переваги Google Workspace for Education, як працювати з обліковим записом закладу вищої освіти на різних пристроях. Як створити та підтримувати персональне інформаційне середовище викладача закладу вищої освіти. Особлива увага буде приділятися організації дистанційного навчання.

Методологія навчання
Учасники будуть отримувати завдання у захищених віртуальних навчальних кімнатах Google Класів, де забезпечено ефективний зворотний зв’язок через супровід і консультації тренерів у приватних коментарях. До кожної теми буде публікуватися запис лекції, організована додаткова консультація через відеоконференції в Google Meet, під час яких кожен учасник отримує можливість поставити запитання тренеру наживо, продемонструвати екран для вирішення проблемної ситуації.

За підсумками навчання учасники отримають електронний сертифікат на 30 годин (1 кредит ECTS).

Для старту навчання за курсом необхідно:
1. Підготувати програмні та технічні засоби.
2. Переглянути трансляцію до 1 модуля з описом організаційних питань!
3. Приєднатися до Google Класу.

Детальна інформація за покликанням: http://surl.li/ahrnq