Стипендії на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словацькій Республіці

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Університету!

Для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених та митців Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки оголошує відбір на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у літньому семестрі 2021/2022 року.

Останній термін подання заявок на літній семестр 2021/2022 академічний рік 31 жовтня 2021 року до 15:00. Заявки подаються онлайн на веб-сайті www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.

У разі виникнення питань щодо умов участі в програмі можна звертатись до Ондрея Арадски (nsp-foreign@saia.sk).

Завершення наступного кола подання заявок на навчання в 2022/2023 академічному році відбудеться 30 квітня 2022 року.