Серія безкоштовних вебінарів українською мовою від Clarivate

Компанія Clarivate запрошує на серію безкоштовних вебінарів українською мовою, які проходитимуть у Webex!

20 січня 2022, 16:15–17:15 ‼️(повтор від 13 січня)

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.

Реєстрація: https://bit.ly/3I0F4Cm

26 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією.

Тези: Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар де дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як з ним працювати:

– Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну.

– Створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі (створення звітів) та освітньому процесі.

– (Пере)оформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™.

Робота з рукописом додавання/видалення посилань, правки, версія для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3FzXRCS

27 січня 2022, 16:15–17:15

Тема: Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше.

Тези: Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни що відбулися у новому інтерфейсі – запрошуємо на онлайн демонстрацію де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо що і як індексується на платформі і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є літерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких видання варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://bit.ly/3fq2nJB

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,Консультант з регіональних рішень Clarivate