Підвищення кваліфікації у Великій Британії

За сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, в рамках ініціативи, що була заснована за підтримки Офісу Президента України та Міністерства освіти і науки України, в партнерстві із Council for At-Risk Academics (Сara) запрошує викладачів та вчених, які володіють англійською мовою на рівні B2 – C2 та працевлаштовані в українських закладах вищої освіти або наукових установах (далі – ЗВО та НУ) скористатися можливістю підвищити кваліфікацію шляхом викладання та/або проведення досліджень в одному з понад 120 університетів Великої Британії за рахунок приймаючої сторони.

Відбір кандидатів та опрацювання поданих претендентами аплікаційних форм здійснюватиме «Cara» ‒ неурядова організація, що має на меті підтримувати працівників ЗВО та НУ, які належать до категорії осіб, що перебувають в стані ризику. Кількість аплікантів від одного ЗВО та НУ не є обмеженою, однак обов’язковою умовою участі у відборі є повернення після проходження стажування в Україну з метою застосування здобутого досвіду задля відбудови нашої країни.

Заявки приймаються протягом терміну дії воєнного стану за покликанням: https://www.cara.ngo/get-support/.

Серед низки питань буде «How did you hear about Cara?», слід натиснути «Other» і вписати «From the Ukrainian Global University».

Це дасть змогу «Cara» оперативно відслідковувати аплікантів, які дізнались про цю можливість від Ukrainian Global University та швидко зреагувати на подані запити.

Апліканти, які успішно пройдуть процедуру відбору, зможуть долучитися до спільноти Ukrainian Global University та в майбутньому брати участь у програмах професійного розвитку для членів спільноти.