Онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща, за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: з 14 лютого по 25 березня 2022 року.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітні унікальні методики, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.coin.ua/online-stazhuvannva-uek-2022/

Додаток: детальна програма стажування.