Національна стипендіальна програма Словаччини

Міністерство освіти і науки України інформує про новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2022/2023 академічного року в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки.

Національна стипендіальна програма (далі – NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах.

Стипендії також призначені для студентів, докторантів та постдокторантів словацьких університетів та науково-дослідних організацій, які мають постійне місце проживання у Словаччині, для покриття витрат на навчання та/або перебування у зв’язку з проведенням дослідження протягом 2-го рівня вищої освіти (магістратура/докторантура), навчання та/або перебування у зв’язку з науковою або мистецькою діяльністю під час докторантури або для наукових досліджень для постдокторантів у обраному закордонному університеті, зокрема дослідницькій організації.

Детальна інформація міститься на сайтах: www.stipendia.sk, www.scholarships.sk. У разі виникнення будь-яких питань щодо NSP можна звертатися безпосередньо до адміністраторів цієї програми: Крістіна Саллерова (nsp-sk@saia.sk) – для претендентів із постійним місцем проживання в Словаччині; Ондрей Арадски (nsp-foreign@saia.sk) – для іноземних претендентів.

Заявки приймаються до 31 жовтня 2022 року.

Завершення наступного кола подання заявок відбудеться 30 квітня 2023 року ‒ на навчання в 2023/2024 академічному році.

Умови конкурсу нижче.