І-Й ЕТАП ХХIV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

СТАРТУВАВ І-Й ЕТАП ХХ
IV МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Мета конкурсу – піднесення престижу української мови, популяризація її серед студентської молоді.

Кафедра української філології КНЛУ запрошує студентів усіх курсів Київського національного лінгвістичного університету до участі в конкурсі знавців української мови.

Цьогоріч конкурс відбуватиметься в дистанційній формі. Для того, щоб подати заявки для участі в конкурсі, потрібно до 15 листопада 2023 року  попередньо зареєструватися, надіславши заявку в Teams (приватним повідомленням) Пашинській Людмилі Михайлівні.

Відкриття конкурсу з оголошенням умов його проведення, а також перший дистанційний етап відбудеться 16 листопада 2023 року о 14:40 онлайн на платформі Microsoft Teams.

За деталями та довідками щодо умов проведення конкурсу звертайтеся на електронну адресу кафедри української філології kaf.ufs@knlu.edu.ua.

Щиро запрошуємо всіх охочих!
Бажаємо успіхів!