Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Термін подання документів для участі в конкурсі Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program подовжено до 30 червня 2022 року.

FLTA Program – це програма для енергійних освітян-початківців, зрілих у судженнях, надійних, із належним рівнем професійності; спроможних успішно виконувати функції й викладача, й асистента; легко вживатися в студентську атмосферу з проживанням у гуртожитках включно, рівно ж як і гідно входити в коло викладачів та співробітників гостьової інституції

Що Ви отримаєте?
Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю 9 місяців.

Вимоги до кандидатів:
• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу (упродовж усіх етапів конкурсного добору й до моменту прийняття та остаточного ухвалення рішення щодо участі в Програмі); * Звертаємо вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну.
• мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії – липень 2023 року;
• на високому рівні знати англійську мову;
• повернутися в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів;
• закордонний паспорт, дійсний до 31 грудня 2025 року.

Детальніше на сайті Програми.