Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Безкоштовне стажування для студентів 3-го курсу у кращих університетах Канади

Про програму

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Колумбії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Мексики, Тайваню, Тунісу, Великобританії, США та України для дослідницького стажування у Канаді. У стажуванні можуть взяти участь українці, які навчаються на 3-му курсі бакалаврату денної форми навчання.  Щороку з травня по вересень учасники, які пройшли відбір, проходять 12-тижневе дослідницьке стажування під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 70 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням, у розділі “Student Information”). Випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

• роботу над спільним проєктом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • стипендію на житло та харчування;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Учасниками програми можуть стати студенти різних спеціальностей закладів вищої освіти України:

• від 18 років;
  • з володінням англійською або французькою мовою на розмовному рівні (іспит не потрібний);
  • академічний середній бал вище 80%;
  • бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й курс) денної форми навчання в університетах (повний список);
  • мати від 1 до 3 семестрів до закінчення навчання станом на вересень 2023;
  • мати можливість приїхати до Канади на 12-тижневе стажування у період з 1 травня до 30 жовтня 2023 року;
  • мати можливість повернутися до України у період з 30 жовтня до 31 грудня 2023 року;
  • закордонний паспорт (дійсний до січня 2024 року).

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

1. Онлайн-заява на участь у програмі.
  2. СV з описом наукових інтересів (шаблон).
  3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
  4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Дедлайн подачі заявок – 22 вересня 2022 року.

Деталі за посиланням: http://www.mitacsua.org/mitacs-globalink-research-internship/#shho-vhodit-do-programi