22 Червня, 2021

Презентація перекладів професорки Т.Є. Некряч в КНЛУ

22.06.2021 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася презентація перекладів відомої перекладачки, професорки Некряч Т. Є., організована кафедрою англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О. М. Мороховського і Центром мультимодальних та перекладацьких студій! У презентації і дискусії взяли участь науково-педагогічні працівники та аспіранти КНЛУ! Презентація була присвячена питанням художнього перекладу з його труднощами й успіхами! Особливу увагу було зосереджено на перекладах роману “Пристрасть” Джанет Вінтерсон, п’єси “Пігмаліон” Бернарда Шоу та п’єси Трамвай “Бажання!” Теннесі Вільямса, постановка якої користується популярністю серед відвідувачів Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка!

НекрячНекряч 2