16 Листопада, 2020

Інформація щодо освітнього процесу в січні 2021 року

ДО УВАГИ
здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників
і співробітників Університету!

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, дотримання в Університеті встановлених протиепідемічних заходів, для забезпечення неперервності освітнього процесу в КНЛУ ректорат прийняв рішення, що освітній процес (консультації, контрольні заходи тощо) в Університеті в січні 2021 р. буде здійснюватися відповідно до Графіків навчального процесу на І семестр 2020-2021 н. р., розкладів зимової заліково-екзаменаційної сесії поточного навчального року у форматі онлайн (перший (бакалаврський), другий (магістерський) і третій (освітньо-науковий) рівні вищої освіти; усі форми здобуття освіти).

Рішення щодо формату (онлайн чи офлайн) організації освітнього процесу в Університеті в II семестрі 2020-2021 н. р. буде прийнято в січні 2021 р.