РЕЄСТР наукових фахових видань України
БІБЛІОТЕКА Київського національного лінгвістичного університету
Українські наукові журнали – веб-ресурс про наукову періодику України
SCImagoJournal & CountryRank (SJR) — аналітичний портал, що надає наукові показники по журналах і країнах. Публікує рейтинги публікаційної активності і статистику цитування журналів і країн на основі інформації, що міститься в базі даних Scopus (завантажити файл xls тут). SJR враховує такі показники: загальна кількість опублікованих статей, цитувань, зважені показники цитувань по роках, індекс Хірша. SJR – показник впливовості або престижності журналу. Висловлює середнє число цитат, отриманих у поточному році на статті, опубліковані в журналах за три попередні роки. Оновлюється два рази на рік. Ресурс знаходится у вільному доступі.
Перелік журналів, що представлені у Scopus, з науковими показниками та рейтингами публікаційної активності за країнами
Базовий пошук за автором без передплати Scopus – Scopus Author Preview
Інструкція користувача Scopus (українською) – простий пошук, знайти та оцінити авторів, відстеження цитат, пошук та аналіз журналів у Scopus
Повна інструкція для користувачів Scopus
Політика індексації видань у наукометричних базах даних Web of Science та SciVerse Scopus
Детальніша інформація про Elsevier (на допомогу авторам статей)
Українські видання, представлені у Scopus
Перелік журналів, включених до Web of Science, тут.
Пошук видань за темами:
Пошук інформації в Web of Science
Інформаційний портал Web of Science
Як зареєструвати профіль на платформі Web of Science
Українські журнали в Web of Science
DOAJ (Directory of Open Access Journals) (Швеція) — каталог наукових журналів відкритого доступу. Сервіс надає доступ до біля 10 тис. повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами (більш ніж 2 млн. статей).
Google Scholar(Google Академія) — вільно доступна пошукова система, яка індексує повнотекстові наукові публікації всіх форматів і дисциплін. Google Scholar індексує більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За допомогою єдиної форми запиту, можна виконувати пошук у різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
Index Copernicus (база наукових публікацій) — це міжнародна наукометрична онлайн база, створена в 1999 році в Польщі. Містить внесену користувачем інформацію, в тому числі профіль вченого (науковця), а також перелік наукових установ, друковані видання (журнали) та інші проекти. IC був розроблений, щоб проаналізувати кожен аспект професійної діяльності вчених, виробляти індивідуальні щорічні звіти про діяльність та аналіз публікаційної активності.