Кві 27

Карантин в Університеті продовжено до 11 травня 2020

        Шановні колеги!

        Згідно з наказом ректора КНЛУ № 217-о від 23.04.2020 карантин в Університеті продовжено до 11 травня 2020 року.

        

        З графіками дистанційного навчання з кожної дисципліни Ви можете ознайомитися на сторінці Розкладу занять поряд з дисципліною, зазначеною у розкладі.

        З докладною інформацією щодо запобіжних заходів з поширення захворювань, що викликані коронавірусом COVID-19, та дій у випадку захворювання можна ознайомитись на офіційному веб-сайті МОЗ України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov та у Пам’ятці на сторінці Оголошень.

        Бережіть себе і своїх близьких! Вчасно звертайтеся за медичною допомогою у разі виникнення перших симптомів хвороби.

        З повагою
        відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

Кві 01

ДО УВАГИ аспірантів! Карантин в Університеті продовжено до 24 квітня 2020 року

ДО УВАГИ аспірантів Університету!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 березня 2020 р., протокол № 18, карантин в Університеті продовжено до 24 квітня 2020 р.

З метою забезпечення неперервності освітнього процесу в Університеті було прийнято рішення запровадити заняття (передбачені робочим навчальним планом на II семестр поточного навчального року) в дистанційному режимі з використанням ІТ-технологій під час карантину на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, очна (денна, вечірня) та заочна форми здобуття освіти.

Оновлений графік освітнього процесу та розклад занять для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії висвітлено на сторінці “Розклад занять”: http://aspirantura.knlu.edu.ua/?page_id=295.

З докладною інформацією щодо запобіжних заходів з поширення захворювань, що викликані коронавірусом COVID-19, та дій у випадку захворювання можна ознайомитись на офіційному веб-сайті МОЗ України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

Бережіть себе і своїх близьких! Вчасно звертайтеся за медичною допомогою у разі виникнення перших симптомів хвороби.

З повагою
відділ науково-дослідної роботи КНЛУ

nauka.knlu@gmail.com